after:
A A A

Wysyłka przesyłki krok po kroku

 

 

1. Przesyłkę należy zapakować w pudełko kartonowe.
2. Zawartość paczki powinna być zabezpieczona np.: w styropian, folie bąbelkową itp.
3. Gdy mamy już gotową paczkę umieszczamy na niej dokładny, czytelny adres, imię i nazwisko oraz numer kontaktowy odbiorcy.
4. Zamawiamy kuriera telefonicznie: dzwoniąc, wysyłając SMS-a lub poprzez złożenie zamówienia na nasz adres e-mail: kurier@mustangkurier.pl.
5. W zleceniu telefonicznym, SMS lub e-mail musi być bezwzględnie podane: imię i nazwisko, dokładny adres, numer kontaktowy nadawcy jak i odbiorcy.
6. Po paczkę przyjeżdża kurier, który zostawia potwierdzenie odbioru.
7. Płatności można dokonać:
- Przelewem na konto angielskie lub polskie w dniu w którym zostało przyjęte zlecenie lub w dniu odbioru przesyłki (w tytule przelewu należy wpisać swoje imię i nazwisko).
- Przy doręczeniu paczki z Polski do Wielkiej Brytanii, u odbiorcy gotówką w GBP. Usługa możliwa tylko dla osób gdzie doręczenie jest do niżej wymienionych hrabstw: NORFOLK, SUFFOLK, ESSEX.
- Przy nadaniu paczki z Wielkiej Brytanii do Polski, u nadawcy gotówką w GBP. Usługa możliwa tylko dla osób nadających paczkę z niżej wymienionych hrabstw: NORFOLK, SUFFOLK, ESSEX.
Rozliczenie zlecenia w złotówkach odbywa się poprzez przeliczenie funta szterlinga (GBP) według średniego kursu Narodowego Banku Polskiego (NBP) z dnia poprzedniego do złotówki (PLN).
8. Zlecenie przewozu paczki z Polski do Wielkiej Brytanii przyjmujemy 7 dni w tygodniu.
9. Zlecenie przewozu paczki z Wielkiej Brytanii do Polski przyjmujemy 7 dni w tygodniu.
10. Paczki z Wielkiej Brytanii doręczne są w Polsce w ciągu od 3-5 dni roboczych.
11. Paczki z Polski doręczane są w Wielkiej Brytanii w ciągu od 3-5 dni roboczych.